עלינו

אודות החברה שלנו

חברת ויסט פלוס בע"מ
נוסדה ב-1998

עלינו

חברת ויסט פלוס בע"מ הינה חברה פרטית אשר נוסדה בשנת 1998 על ידי ויאצ'סלב ויגורסקי ואלכסנדר ביבין. זאת לאחר ששניהם צברו ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום מערכות חיפויי חוץ. החברה עוסקת בתכנון, ייצור והרכבת לוחות חיפוי לבנייני משרדים, מבני מגורים, מבני מסחר ומבנים תעשייתיים. החברה מספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות, בינהם קבלני בניין, קבלני חיפוי מפעלים, לקוחות פרטיים ועוד.

חזון החברה

חברת ויסט פלוס שמה לה למטרה להוביל את שירותי ייצור והרכבת חיפויי הבניין בארץ ולהמשיך ולהשתלב בשוק הבינלאומי. זאת תוך שימת דגש על ביצוע עבודות בלוח זמנים קצר, שמירה על איכות עבודה גבוהה ומתן שירות מקצועי ואדיב. המחויבות שלנו היא לספק את צרכיהם של לקוחותינו, לשמור על אמונם לאורך זמן ולוודא כי הם שבעי רצון.

כוח האדם

בחברת ויסט פלוס בע"מ מועסקים 25 עובדים, ביניהם מהנדסים, עובדי מפעל הייצור ועובדי הרכבה. עובדי החברה מבצעים תכנון ,הפקה, הרכבה ושירותי החזקה של מערכות חיפוי בניין. אנו מאמינים בהעסקת כוח אדם איכותי ומיומן, זאת כדי לשמור על טיב עבודה גבוה ביותר. בעלי המקצוע בחברת ויסט פלוס בע"מ ישמחו להעניק ייעוץ ללא עלות לבחירת מערכות חיפוי בניין ושיטות הרכבה, להתאמה מקסימלית לפרויקט שלכם.

צור קשר

500

פרויקטים שבוצעו

30

סוגי חיפויים

25

עובדים בחברה

2

מפעלים